Ero sivun ”Malline:Rakenna” versioiden välillä
MoodleDocsista
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 21: | Rivi 21: | ||
|- | |- | ||
|** [[Aineistot]] | |** [[Aineistot]] | ||
|- | |||
|} | |} | ||
*** [[Moduulien yleiset asetukset aineistoissa]] | *** [[Moduulien yleiset asetukset aineistoissa]] |
Versio 13. marraskuuta 2013 kello 11.02
- Tilaa uusi kurssialue
- Kurssipohjat
- Tarkista kurssialueen asetukset
- Lisää osallistujat kurssialueelle
- Ota käyttöön ryhmätoiminnot
- Lisää sisältö kurssille
Aineistot |
---|
** Aineistot |
- Aktiviteetit
- Lohkot
- Monikielisen kurssisisällön toteutus
- Määrittele kurssin arvioinnit
- Suoritusten seuranta
Tämä templaatti listaa Luokka:Rakenna-luokan artikkelit navigaatioboksissa.