Uživatel:David Mudrak

Přejít na: navigace, hledání
Chyba při vytváření náhledu: Náhled nelze uložit na dané místo.
Zdravíčko! Momentálně studuju na KITTV - UK-Pedagogické fakulty. Tam se teď snažím hledat tzv. invariantní činitele informační výchovy. To jsou zjednodušeně řečeno takové znalosti a dovednosti, které bychom pomocí ICT chtěli u žáků a studentů rozvíjet a od kterých si slibujeme široké uplatnění v dalších vzdělávacích oblastech (zdravý rozum napovídá, že klikání v nabídkách proprietárního kancelářského balíku mezi takové činitele nepatří mrknout)

V lednu 2003 jsem začal pracovat na vývoji české lokalizace vzdělávacího prostředí Moodle a tomuto koníčku se věnuji ve volných chvílích dodnes.

Kopírováním zabíjím -- jak mi prý povoluje par. 30, odst. 2, písm. a) autorského zákona -- například tuto hudbu: System Of The Down, Pixies, Ministry, Dead Kennedys, Rammstein, Slobodná Európa... no a Pink Floyd, samozřejmě ...

Mám za sebou šest let na koleji Houštka ve Staré Boleslavi. Nevlastním psa. Od 7. dubna 2004 jsem shodou okolností (jejichž příčiny sahají téměř tři desítky let do minulosti) adoptivním rodičem Hutie Kongo v pražské zoo. Doma mám v kleci neviditelného papouška, který mluví. Jenom v noci. A jenom ke mně ;-)

Můj milášek běží na Slackware, píšu všemi třemi ve Víčku, sázím v LaTeXu, poštu čtu (a hlavně mažu mrknout) v Muttu, chatuju v SIM, surfuju ve FireFox, filmy sleduju v MPlayer, hudbu poslouchám přes XMMS, telefonuju přes Internet pomocí Skype a synchronizuju přes jpilot.

"Ať se co chce semele -- vesele, jen vesele!" K.