Diskuse:Štábní kultura

Přejít na: navigace, hledání
Nepoužívejte tuto diskusní stránku
Pro případné dotazy, připomínky, návrhy a další informace vložte přispěvek
do diskusního fóra k české lokalizaci na serveru moodle.cz

Pojmenovávání stránek

"Stránky se umisťují do adresářů, např. Správa, Moduly nebo Kurz a podle toho se pojmenovávají, např. Správa/Obecné parametry, Moduly/Databáze nebo Moduly/Studijní materiál/Typy studijních materiálů."

Musím se přiznat, že mě to pojmenovávání podle adresářové struktury docela mate. ;) Mít celou cestu přímo v názvu článku mi nepřipadá zvlášť užitečné ani pěkné – přinejmenším to zpomaluje orientaci (zvlášť poslední příklad: "Moduly/Studijní materiál/Typy studijních materiálů" je výživný) a také se tím zavádí do wiki strukturování, které je jí cizí. Používal bych k těmto účelům raději interní nástroje wiki, tj. především kategorie a šablony. Jak to vidí ostatní?
--Daniel Miksik 09:25, 26. 9. 2007 (CDT)
Dávám ti za pravdu ve všech připomínkách. Svého času mi přišlo strukturování stránek jako vhodný přístup. Ale není to wiki-friendly. Souhlasím s odstraněním podmínky strukturace ze štábní kultury i s případným přesunem stránek na nové, jednodušší názvy, bude-li se to chtít někomu udělat.
--David Mudrak 04:23, 27. 9. 2007 (CDT)

Nefungují odkazy na jiné jazykové mutace než angličtinu

Když se do stránky vloží odkaz na jinou jazykovou mutaci stránky než anglickou, wiki si ji nepřeloží, ale zobrazí normálně ve stránce. Viz např. stránku Kategorie úloh.
--Daniel Miksik 05:29, 9. 5. 2008 (CDT)

Reportováno jako MDLSITE-456 --David Mudrak 00:59, 3. 6. 2008 (CDT)